Atraktivní vila, první řada k moři
Osobní
Stav: Novostavba
Balkón
Sklep
Terasa
ID: 954332
Atraktivní vila, první řada k moři
Tato výjimečně atraktivní vila, která se nachází v krásné malé turistické vesničce Sevid, nedaleko Rogoznice a Trogiru, se začne stavět na konci léta 2024 a dokončení projektu se očekává v druhé polovině roku 2025. Tato nemovitost představuje raritu a příležitost v oblasti luxusu rezidenční prázdninový trh s nemovitostmi na chorvatském pobřeží.
Vila je koncipována a navržena nejmodernějšími metodami, vybavením a dekorem, s nejkvalitnějšími materiály použitými při výstavbě i zařizování.
Skládá se ze suterénu, přízemí a prvního patra s celkovou obytnou plochou 350 m², včetně 5 ložnic s vlastními koupelnami.
Součástí suterénu je garáž, strojovna, kompenzační bazén, sauna, fitness, koupelna, technická místnost a prádelna. Na přání kupujícího lze dispozice suterénu upravit.
Celá vila je propojena vnitřními schodišti, umožňujícími snadný pohyb mezi patry.
V přízemí se nachází kuchyně, WC pro hosty, ložnice s vlastní koupelnou a šatnou, prostorný obývací pokoj s jídelním koutem a vstupem na krásnou terasu s vyhřívaným nekonečným bazénem a úžasným otevřeným výhledem na moře.
Ložnice v přízemí se otevírá do krásné zahrady na severní straně az kuchyně vede také venkovní gril.
První patro se skládá ze čtyř ložnic, každá s vlastní koupelnou a vstupem buď na balkon nebo terasu. Hlavní ložnice na jižní straně má vlastní šatnu.
Celý dům je klimatizován systémem stropního potrubí, s podlahovým vytápěním, vodním tepelným čerpadlem a přípravou pro instalaci solárních panelů.
Zahrada je obdělána středomořskými rostlinami, vybavená automatickým zavlažováním, krásným místem na opalování, parkováním pro čtyři vozidla (dvě v krytých venkovních prostorách pod pergolou) a garáží pro minimálně jedno vozidlo, vše v rámci automatické elektrické brány.
Mikrolokace této nemovitosti je mimořádně prestižní, nachází se na konci slepé ulice, takže je ideální pro letní pobyty, daleko od městského hluku, nabízí naprostý klid, soukromí a relaxaci u krásného Jaderského moře.
Před nemovitostí bude připraveno kotviště pro loď do 20 metrů.
Obec Sevid bude napojena na městskou vodovodní síť do poloviny roku 2025, což celé oblasti včetně této mikrolokace přidá další hodnotu.
Vzdálenost do města Rogoznica je 10 km a letiště Split 27 km.
kategorie | Vily |
---|---|
lokalita | Marina |
kraj | Split-Dalmatia |
velikost | 6+kk |
vlastnictví | Osobní |
plocha užitná | 350 m² |
plocha pozemku | 506 m² |
počet podlaží | 4 NP |
stav objektu | Novostavba |
typ stavby | Cihla |
typ domu | Patrový |
---|---|
energetická náročnost | G – mimořádně nehospodárná |
zařízený | Nezařízený |
sklep | Ano |
balkón | Ano |
terasa | Ano |
rok výstavby | 2025 |
parkování | Garáž, Venkovní |
voda | Veřejný vodovod |
topení | Tepelné čerpadlo |
Zaujala vás tato nemovitost?
