Světlý byt 2+1 s potenciálem – Ostrava-Jih, ul. Aloise Gavlase
Osobní
Stav: Dobrý
Sklep
Výtah
ID: 973126
Světlý byt 2+1 s potenciálem – Ostrava-Jih, ul. Aloise Gavlase
Hledáte byt, který nabízí funkční dispozici, dostatek světla a možnost úprav podle vlastních představ? Tento byt 2+1 v osobním vlastnictví na ulici Aloise Gavlase v Ostravě-Jih je ideální volbou pro ty, kteří chtějí bydlení v dobré lokalitě s rozumným potenciálem do budoucna.
Byt o celkové výměře 45 m² se nachází v 5. patře revitalizovaného panelového domu s výtahem. Díky vyššímu podlaží působí byt velmi světlým a vzdušným dojmem a nabízí klidnější bydlení s výhledem do okolí.
Dispozice 2+1 je řešena prakticky – z předsíně je samostatný vstup do jednotlivých místností, což ocení jak rodina, tak i nájemníci v případě investičního využití. Obytné pokoje jsou prostorné, dobře proporčně řešené a orientované tak, aby do bytu po celý den proudilo dostatek denního světla.
Kuchyně je samostatná, s dostatkem místa pro jídelní kout. Kuchyňská linka je v původnějším, ale plně funkčním stavu. Bytové jádro je umakartové, koupelna a toaleta jsou řešeny samostatně. Celkový stav bytu je udržovaný a obyvatelný, zároveň však nabízí ideální základ pro modernizaci dle vlastních představ.
Součástí bytu je také sklep o velikosti 1,83 m², který poskytne praktický úložný prostor pro kola, sezónní věci či domácí vybavení.
Dům se nachází v oblíbené části Ostravy-Jih s kompletní občanskou vybaveností v bezprostředním okolí – školy, školky, obchody, zdravotní středisko, zastávky MHD i dostatek zeleně pro relax i sportovní aktivity. Parkování je možné přímo před domem na veřejných parkovacích místech.
Byt je v osobním vlastnictví, koupi lze financovat hypotečním úvěrem. Díky své dispozici, lokalitě a stavu je vhodný jak pro vlastní bydlení, tak jako investice k pronájmu.
Dispozičně byt nabízí kuchyni o velikosti 7,56 m², dva samostatné pokoje o výměrách 16,08 m² a 11,81 m², dále předsíň 4,86 m², koupelnu o ploše 3,17 m² a sklep o velikosti 1,83 m². Celková podlahová plocha bytu činí 45,31 m².
V kostce se jedná o světlý byt s velmi dobrým dispozičním řešením, který nabízí příležitost vytvořit si bydlení přesně podle vlastních představ.
Zaujal vás? Rád vás bytem osobně provedu na prohlídce.
| kategorie | Byty 2+1 |
|---|---|
| lokalita | Aloise Gavlase 108/26, Ostrava |
| kraj | Moravskoslezský kraj |
| velikost | 2+1 |
| vlastnictví | Osobní |
| plocha užitná | 45 m² |
| podlaží umístění | 5. patro (6. NP) |
| počet podlaží | 9 NP |
| stav objektu | Dobrý |
| typ stavby | Panel |
| energetická náročnost | C – úsporná |
| výtah | Ano |
|---|---|
| sklep | Ano (1,83 m²) |
| balkón | Ne |
| terasa | Ne |
| komunikace | Asfaltová |
| parkování | Na ulici |
| plyn | Ano |
| voda | Veřejný vodovod |
| elektřina | 220V |
| kanalizace | Veřejná kanalizace |
| datum nastěhování | Ihned |