Prodej moderně zařízeného světlého bytu 2+1, 55 m² v Liberci, ul. Svobody
Osobní
Stav: Po rekonstrukci
Zařízený
ID: 976048
Prodej moderně zařízeného světlého bytu 2+1, 55 m² v Liberci, ul. Svobody
Nabízíme k prodeji kompletně zrekonstruovaný byt 2+1 s podlahovou plochou 55 m² v klidné a dobře dostupné části Liberce.
Byt prošel v roce 2020 rozsáhlou rekonstrukcí na vysoké řemeslné úrovni. Byly vyměněny veškeré rozvody – topení s radiátory Korádo, voda, odpad i elektřina. Podlahy byly vyrovnány s izolací a pokryty kvalitním vinylem s termo podložkou. Sádrokartonové podhledy skrývají 15 cm izolace ze skelné vaty, stejně jako předstěna směrem k sousedům, která zajišťuje nadstandardní zvukovou pohodu. Byt dále disponuje LED osvětlením a po celém bytě jsou instalovány reproduktory – v kuchyni, koupelně i na WC.
Dispozičně byt nabízí prostorný obývací pokoj se světlým interiérem a dostatkem místa pro relaxaci. Navazuje na něj moderní kuchyně s jídelnou – bílá linka s tmavou pracovní deskou, kamenným obkladem a barem vytváří stylový a funkční prostor. Kuchyň je navíc vybavena moderními spotřebiči, včetně myčky a mikrovlnné trouby. Vedle jídelního prostoru se také nachází pracovní kout. Ložnice je klidná, útulná a dobře osvětlená přirozeným světlem. Koupelna a samostatné WC jsou vybaveny prémiovým obkladem. V chodbě se nachází pračka se sušičkou. Byt je zařízen a je připraven k okamžitému nastěhování.
Byt se nachází v lokalitě s výbornou občanskou vybaveností – v okolí jsou obchody, školy, školky, zdravotnická zařízení i restaurace. Přímo v blízkosti se nachází lesopark Králův Háj s koupalištěm a dětská i sportovní hřiště. Zastávka autobusu Univerzitní koleje se nachází dvě minuty chůze od domu, do centra Liberce se dostanete autobusem za 13 minut nebo autem za 6 minut. Parkování je možné přímo před vchodem do domu.
Byt je ideální pro pár, či jednotlivce, kteří hledají pohodlné bydlení ve výborné dopravní dostupnosti od centra města.
Pokud vás tato nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat pro osobní prohlídku.
| kategorie | Byty 2+1 |
|---|---|
| lokalita | Svobody 243/58, Liberec |
| kraj | Liberecký kraj |
| velikost | 2+1 |
| vlastnictví | Osobní |
| plocha užitná | 55 m² |
| podlaží umístění | 1. patro (2. NP) |
| počet podlaží | 3 NP |
| stav objektu | Po rekonstrukci - první majitel |
| typ stavby | Cihla |
| energetická náročnost | G – mimořádně nehospodárná |
| zařízený | Zařízený |
| výtah | Ne |
| sklep | Ne |
|---|---|
| balkón | Ne |
| terasa | Ne |
| komunikace | Asfaltová |
| rozvody | Internet, Kabelové rozvody, Telefon, Televize |
| parkování | Na ulici |
| dopravní dostupnost | Autobus |
| plyn | Ano |
| voda | Veřejný vodovod |
| zdroj teplé vody | Plynový kotel |
| elektřina | 220V |
| kanalizace | Veřejná kanalizace |
| topení | Plynové |