Prodej nemovitosti, se kterou jsme mnohdy citově spjati, bývá zásadním bodem v životě každého z nás. Jsme tu proto, abychom Vám celý proces řádně vysvětlili a ukázali Vám v praxi, jak prodat RYCHLE, BEZPEČNĚ, VÝHODNĚ. Nabízíme zde komplexní realitní i hypotéční služby. Naši realitní makléři Vám zprostředkují prodej nebo koupi vašeho bytu, domu či pozemku. Pomůžou vám najít pronájem bytu nebo Váš byt pronajmou. Pokud hledáte obchod nebo komerční prostory pro Vaše podnikání, pomůžeme Vám vybrat to správné místo. Naši hypotéční poradci Vám doporučí hypotéku šitou na míru a zpracují zdarma nabídky od několika bank. Vaši nemovitost ZDARMA oceníme a připravíme na profesionální nafocení. V ceně za naše realitní služby je zahrnuta srovnávací analýza, právní i poprodejní servis. Těšíme se na Vás.
Paní Kolegarová je naprostý profesionál. Skvělá spolupráce, spolehlivost, vstřícnost. Za mě tedy absolutní spokojenost. Mohu jen doporučit.
Štěpán Černý
Prodej bytu Stodůlky
Paní Kolegarová je velmi šikovná žena. Ve své práci je rychlá a bystrá. Pečuje o svého zákazníka svědomitě od samého začátku až do samého konce celé obchodní transakce. Je patrné, že svou práci dělá ráda, protože ji dělá dobře.
D.T.
Prodej bytu Zahradní Město
Vstřícnost, spolehlivost, ochota, nemám žádné výhrady.
JAN LANDAUER
S paní Gómezóvou jsme spolupracovali jak při prodeji, tak koupi nemovitosti. S jejími službami jsme byli velmi spokojeni.
Při její práci je v ideálním poměru zkombinován jak racionální úsudek, tak dobrý instinkt.
Ve všech ohledech jsme se na ni mohli spolehnout. Je velmi flexibilní – vždy k zastižení jak na e-mailu, tak na telefonu.
Spolupráci s paní Gomézovou vřele doporučujeme!
Prodej rodinného domu v Šestajovicích.
Profesionální přístup, vstřícnost a příjemné vystupování. Stoprocentně doporučuji.
Aleš Vaněk
Paní Gomézová ze společnosti Century 21 realizovala náš prodej činžovního domu v Praze. Díky jejímu profesionálnímu přístupu a kontaktům v oboru proběhl prodej domu hladce a k naší plné spokojenosti. Její službu mohu doporučit.
Pavel Schmidt