Perfektní spolupráce. Absolutní spokojenost. Výborný odborník, který rozumí problémům a ví jak je řešit. Má přehled a poradí, jak je řešit.
Jan K.
Mockrát děkuji za pomoc s prodejem domu a vyřízení všech úkonů s tím spojených i když některá jednání nebyla úplně jednoduchá slečna Müllerová vše zvládla s naprostým přehledem a proto ji mohu všem vřele doporučit.
Petr Odstrčil
Děkuji makléřce paní Petře Cavallaro za podporu při prodeji nemovitostí. Oceňuji její profesionalitu, kvalitu odvedené práce a osobní přístup. Paní Petra Cavallaro mi po celou dobu spolupráce dodávala jistotu, že vše probíhá v zájmu klienta a mohu se na služby Century 21 spolehnout. Vřele doporučuji.
Libuše Klímová
Dobrý den, před rokem jsem prodávala nemovitost po rodičích v okolí Brna. Na doporučení mého syna jsem se obrátila na realitní společnost 4fin konkrétně pana Müllera a musím říct, že rozhodnutí nelituji. Zajistil veškeré činnosti od inzerce po prodej tzv. Na klíč, takže jsem s prodejem měla minimální starosti, velice kladně hodnotím i lidský přístup a také rychlost prodeje. Vycházel ve všem vstříc v souladu s úspěšným prodejem a byl ochoten vždy poradit. Jsem spokojena a mohu jedině doporučit.
Blanka Pražáková Brno
Slečno Müllerová,
chci Vám touto cestou moc poděkovat. Oceňuji velmi příjemné jednání, velkou ochotu z Vaší strany, bezproblémové jednání. Vážím si profesionálního přístupu i po odborné stránce.
Určitě je to pro nás, klienty, velká výhoda, že se nemusíme téměř o nic starat.
Velice příjemné jednání, vstřícná, ochotná. Vždy jsem byla včas informovaná, veškerou dokumentaci a jednání na příslušných institucích bezproblémově zařídila, nemusela jsem se o nic starat. Každému doporučuji.
Eva Kaššová
Pokud hledáte seriózní společnost k prodeji či nákupu nemovitosti,tak vřele doporučuji právě Century21 a Alici Müllerovou. Slečna opravdu ví, co dělá. I v takto mladém věku má zkušenosti profesionála a jelikož jsme v našem případě byli zklamáni několika agenturami ,které nám slibovali rychlý odprodej ,tak se slečnou Alici se vše obrátilo k lepšímu. Rychlost odprodeje fantastická. OPRAVDU SPOKOJENOST NA 110%. Vřele doporučuji.Lenka Hladká