V realitách nejde jen o nemovitosti – jde o lidi, důvěru a správná rozhodnutí. Proto u nás nenajdete jen makléře, ale partnery, kteří vás provedou celým procesem s maximální odborností a lidským přístupem.
podívejte se na celý náš týmnebo se k nám rovnou zastavte
Rád bych touto cestou poděkoval panu Martinu Haisovi za naprosto profesionální přístup. Od začátku spolupráce perfektně komunikoval, byl vždy ochotný poradit a jednal rychle a spolehlivě. Je vidět, že je to opravdový profesionál, který skvěle rozumí tomu, co dělá. Celý proces proběhl hladce právě díky jeho pečlivosti a vstřícnosti. Byla radost s ním spolupracovat a mohu ho s klidným svědomím doporučit každému, kdo hledá spolehlivého a lidského realitního makléře.
Lukáš Navrátil
„Díky paní Svobodové vše probíhalo rychle, jasně a profi. Spokojenost. Děkuji.“
reference
Tento měsíc jsme prodali rodinný dům, chalupu prostřednictvím Vaší RK. Z důvodu, že chalupa se nacházela v Plzeňském kraji, oslavila jsem RK v Plzni. Po prvních telefonních a mailových kontaktech jsem měla RK vybranou.
Oslovila jsem paní Mgr. Nikol Svobodovou, která odpovídala vždy okamžitě (i ve večerních hodinách) a ještě nejlidštější ze všech realitním makléřů.
Spolupráce s paní Svobodou probíhala velice dobře a proto jsme postupovaly rychle k samotnému podeji nemovitosti. Jen jsem na okamžik zaváhala, a to když jsem obdržela zprostředkovatelskou smlouvu RK . Naší právničce se zjednodušená forma nelíbila a doporučila mi oslovit jinou RK v Plzni. Bohužel hned od samého začátku jsem zjistila, že nejsme "naladěni na stejnou vlnovou délku", nicméně jsem pokračovala v úpravě zprostředkovatelské smlouvě.
Byla jsem moc ráda, když paní Svobodová akceptovala 8 stránkovou smlouvu a já opět mohla navázat na naší spolupráci.
V době zveřejnění inzerátu jsem byla mimo republiku, takže první vážný zájemce se ozval sice hned, ale musel počkat týden až se vrátím ze zahraničí. Jinak by se rezervační smlouva podepsala do 2 dnů.
Chtěla bych moc poděkovat a vyzdvihnout profesionalitu makléřky paní Mgr. Nikol Svobodové. Navržená cena nemovitosti byla pečlivě uvážená a dopomohla k rychlému prodeji. Nemovitost "nevisela" týdny na internetu. Paní Svobodová mi byla oporou i po podepsání rezervační smlouvy až do úplného konce prodeje nemovitosti.
Chtěla bych tedy poděkovat za její profesionální přístup, za její lidské kvality, které byly asi nejdůležitější při rozhodování makléře a RK.
Myslím, že paní Svobodová je člověk na pravém místě a osobně ji přeji mnoho uskutečněných prodejů.
J.Ch.
reference
Chtěla bych touto cestou poděkovat panu M. S. z Trutnova a zvláště pak paní Mgr. Nikol Svobodové z Plzně za velmi profesionální přístup k prodeji mého domu. O prázdninách loňského roku jsem kontaktovala pobočku vaší realitní kanceláře v Trutnově s žádostí o prodej domu v Černošíně v Plzeňském kraji. Pan S. mě ochotně vyslechl, vše mi vysvětlil , a domluvil mi kontakt s paní Svobodovou z Plzně. V mnou určenou dobu jsem se s paní Svobodovou sešla v prodávaném domě v Černošíně. Paní Svobodová se pak už o vše k mé veliké spokojenosti postarala a dům je již prodaný. Do Černošína jsem pak už vůbec jezdit nemusela. Vše zařídila paní Svobodová a veškeré dokumenty jsem mohla podepsat v Trutnově u pana S. Jejich jednání bylo naprosto profesionální, rychlé a korektní. Ještě jednou děkuji za skvělou spolupráci a přeji vaší společnosti mnoho stejně spokojených klientů.
S úctou A.H.
reference
Pět hvězdiček na hodnocení pana Martina Haise je málo. Nejen že je opravdu profesionál, ale podle mého názoru (dle mých dosavadních zkušeností) pracuje nad rámec svých povinností. Velmi ochotný, v klidu a vždy zodpoví všechny dotazy. Doporučuji ho nejen svým známým, ale touto cestou všem, kdo by potřebovali poradit nebo pomoci s prodejem realit nebo pronájmem.
Jaroslava Meierová
Pán Martin Hais urobí pre svojho klienta prvé a posledné. Predaj nášho bytu neprebiehal vôbec hladko ale vďaka pánovi Haisovi dopadlo všetko tak ako malo. Dochvíľný, ľudský, komunikatívný, profesionalný, sympatický a dobrý človek v jednom. Ďakujeme mu za všetko čo pre nás urobil.